UAB "Teisės konsultantai"
A. Stulginskio g. 3, Vilnius
Tel. +37067512129
info@teiseskonsultantai.lt

Skolų išiekojimas ir administravimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Teikiame ikiteisminio skolų išieškojimo paslaugas. Rengiame įvairius raginimus/pretenzijas skolininkams, atstovaujame derybose dėl skolos grąžinimo, Konsultuojame skolų iešieškojimo klausimais.

Teisminis skolų išieškojimas

Rengiame įvairius teismo procesinius dokumentus dėl skolų priteisimo, atstovaujame teisme, antstolių kontorose. Konsultuojame skolų iešieškojimo klausimais.

Atsiskaitymų administravimas

Teikiame atsiskaitymų administravimo paslaugas.

Vykdome sąskaitų apmokėjimo kontrolę.

Skolų išieškojimas pagal reikalavimo teisių perleidimo sutartis

Kreditorius turi teisę be skolininko sutikimo perleisti visą reikalavimą ar jo dalį kitam asmeniui, jeigu tai neprieštarauja įstatymams ar sutarčiai arba jeigu reikalavimas nesusijęs su kreditoriaus asmeniu. Perimame reikalavimo teises į probleminius skolininkus tikslu išieškoti skolą.

Skolų išieškojimas pagal vekselius

Vekselis yra vertybinis popierius, kuriuo jį išrašęs asmuo be sąlygų įsipareigoja tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui.Turint vekselį, nebereikia kreiptis į teismą, kad skola būtų išieškoma priverstine tvarka. Tai neginčytinas skolos dokumentas ir būtent todėl pasirašinėti vekselius reikia labai apdairiai – tik atidžiai perskaičius ir gerai išsiaiškinus visas galimas pasekmes.

Konsultuojame Jums priimtinu būdu (raštu, žodžiu, telefonu, elektroniniu paštu ar susitikimo metu) vekselių sudarymo klausimais ir išieškojimo pagal vekselius klausimais.